Полтавські спортсмени завоювали медалі на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

У чеському Рачіце стартував новий сезон Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Спортсмени з Полтавщини уже здобули перші медалі.

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Вітаю спортсменів Полтавщини з чудовим результатом на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное! Наші веслувальники в денну сесію завоювали три комплекти медалей, розповів Дмитро Лунін, – Людмила Лузан змагалася в каное-одиночці на 1000 метрів і впевнено здобула «золото». Представники Полтавщини Олег Кухарик та Ігор Трунов у байдарці-четвірці на 500 метрів завоювали друге місце, а Олег Боровик на дистанції 200 метрів у каное-одиночці виборов «бронзу».