Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Польську “гуманітарку” передаємо до потужних місцевих волонтерських штабів, які перенаправляють її до сусідніх областей, – Дмитро Лунін

Цього тижня Полтавщина отримала велику партію гуманітарної допомоги від Польщі. Їжа, засоби гігієни, побутові речі. Їх обласна військова адміністрація направляє переселенцям – у громади, школи та дитсадки, в яких зараз проживають внутрішньо переміщені особи.

Джерело: Полтавська ОВА

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Передаємо цю «гуманітарку» також до потужних місцевих волонтерських штабів, які формують її та перенаправляють до сусідніх областей, військовим і так само переселенцям» – наголосив Дмитро Лунін.

За його словами, майже 12 тисяч одиниць медичних виробів уже передали громадському руху «Оборона Полтави». Бандажі, турнікети, еластичні бинти й багато іншого необхідного. З цього формуватимуть індивідуальні аптечки для бійців, це піде парамедикам для порятунку життів. Днями Полтавська ОВА передасть ще 53 тонни продуктів: мʼясних і овочевих консервів, макаронів, цукру й кави.

Близько 8 тонн гуманітарної допомоги ОВА передала волонтерам із благодійного фонду HelpGroup. Продукти, медичні препарати, матраци, розкладні ліжка, постільна білизна, ліки. А волонтери це розподілять на регіональні громади й сусідні області. 

Майже 20 тонн продуктів обласна адміністрація передає Полтавському батальйону небайдужих. Це так само різні консерви, крупи, макарони та кава. Їх видаватимуть за запитами для військових і внутрішньо переміщених осіб.

«Гуманітарну допомогу отримали завдяки нашому Уряду та особисто віцепрем’єрці Ірині Верещук. Дякую, що підтримали запит обласної військової адміністрації. Ця «гуманітарка» – колосальна підтримка для Полтавщини, яка прийняла понад 160 тисяч переселенців. Я дуже вдячний нашим волонтерам, які стали надійним тилом. Особиста подяка Катерині Бабіч, Давиду Джалагонії, Наталії Гранчак та Вікторії Лозі. Разом переможемо! Слава Україні», – додав Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb