Ви тут:
Суспільство Україна 

Польські ветеринарні та санітарні служби на кордоні з Україною працюватимуть 24/7

Україна та Польща досягли домовленості про працю ветеринарних і санітарних служб у режимі 24/7. Для цього їх працівників переведуть безпосередньо на українсько-польський кордон.

Як повідомляє у Facebook перша віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко, рішення стало одним з результатів її зустрічі з віцепрем’єром Польщі Генриком Ковальчиком.

Для українського агроекспорту спростять контрольні процедури. Зокрема, лабораторні дослідження можна буде робити не на кордоні, а в місті призначення, що значно скоротить час перетину кордону.

Сторони також домовилися усунути бар‘єри у торгівлі продукцією тваринного походження, зокрема свинини.

«Для України важливо забезпечити транзит свинини, яловичини та баранини до третіх країн через територію Польщі, що вимагає відповідних ветеринарних рішень», — пояснила Свириденко.

Досягнуто й домовленості більш ефективно використовувати всі варіанти перевезень, зокрема контейнерні перевезення через польські порти.

«Співпраця з Польщею стає буквально щоденною і орієнтованою на те, щоб спільний кордон розчинився для цілей торгівлі», — прокоментувала підсумки зустрічі міністерка.

Раніше Свириденко розповіла про переговори з міністром розвитку і технологій Польщі Валдемаром Будою щодо транзиту через Польщу в Україну пального за допомогою державної Корпорації страхування експортних кредитів.

Система Orphus Поделиться на fb