Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підтримка військових, видача проднаборів для переселенців та дозвіл на любительську риболовлю, – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін підбив підсумки тижня, що минає.

Поінформував, що продовжується робота зі зміцнення обороноздатності області.

«Передали військовим зі 116-ї бригади 10 електрогенераторів. Можливість автономного забезпечення електроенергією місць дислокації та в польових умовах – це критично важливо під час війни. Крім того, передали 1000 продуктових пайків для наших бійців. Протягом місяця очікуємо ще надходження необхідного для військових обладнання, – сказав Дмитро Лунін. – А для 17 добровольчих формувань територіальних громад передали 770 комплектів літньої форми. Вона сертифікована відповідно до вимог Міноборони. Найближчим часом очікуємо надходження ще 2000 аналогічних комплектів. Форму закуповують за кошти обласного бюджету».

Дмитро Лунін додав, що понад 87 тисяч проднаборів обласна адміністрація видала переселенцям на Полтавщині. Центри видачі пакунків працюють у великих містах області та в 31 громаді. Наступного тижня проднабори отримають в інших громадах.

«Тим часом уже близько 65 тисяч переселенців, які зареєстровані на Полтавщині, отримали державні соціальні виплати на дітей і дорослих – по 3 та 2 тис. грн – на загальну суму майже 400 млн грн, – сказав очільник області. – Зі свого боку військова адміністрація підтримує родини наших полеглих Героїв у повномасштабній російсько-українській війні. Підписав розпорядження про збільшення розміру виплат. Відтепер сімʼї загиблих бійців отримають по 50 тисяч гривень з обласного бюджету. Вже ухвалено рішення про такі виплати для 7 родин – скоро вони отримають грошову допомогу».

Також Дмитро Лунін звернувся до жителів області не ігнорувати повітряні тривоги.

«На жаль, ворог продовжує атакувати і нашу область. Вчора був ракетний удар по інфраструктурі в Карлівці. Жертв і постраждалих внаслідок ворожого удару немає. Вибуховою хвилею пошкоджено шибки в будівлях, розташованих неподалік. Але ЗСУ роблять свою роботу. Вчора наша ППО збила ворожу ракету над Полтавщиною. ЗСУ береже наш спокій, але повітряні тривоги не ігноруємо», – наголосив Дмитро Лунін.

Також повідомив, що з 10 травня буде дозволено любительську риболовлю на водоймищах Полтавщини.

«Ловимо поплавковою чи донною вудкою з одним гачком або спінінгом із блешнею з берега в межах населених пунктів. Але не ловимо там, де нереститься риба. Ці місця визначені Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області. Навігація маломірних суден і промисловий вилов заборонені», – зазначив Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb