Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під час ракетного обстрілу Десни загинув військовий з Полтави Євген Перепелиця

17 травня під час ракетного обстрілу навчального центру ЗСУ у Десні загинув полтавець Євген Перепелиця.

Він був випускником факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, повідомили на сайті вишу.

Євген Перепелиця отримав фах журналіста, співпрацював із місцевими медіа, брав участь у створенні різних відеопроєктів. Був членом кількох автоклубів Полтави, озвучував чемпіонати України з дріфту, а після переїзду в Київ працював у компанії BroDrift. 

“Євгена ми пам’ятаємо щирим, добрим, оптимістичним, привітним, залюбленим у життя і відкритим до людей. Його привітна посмішка вселяла оптимізм, а чесність – віру в щасливу долю України. Висловлюємо найщиріші співчуття мамі Оксані Іванівні, татові Ігорю Борисовичу, рідним, близьким загиблого і всім, із ким співпрацював і товаришував Женя. Вічна Слава Герою! Світлий спомин про нього назавжди залишиться в нашій пам’яті”, – зазначили у ПНПУ.

Нагадаємо, після авіаудару по селищу Десна в Чернігівській області, завданого російською армією, під уламками знайшли тіла 87 загиблих. Про це повідомив Володимир Зеленський під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі,

Система Orphus Поделиться на fb