Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Перемога України на Євробаченні: організатори декілька разів змінювали виступ Kalush Orchestra, – директор гурту

Учасники гурту Kalush Orchestra, який переміг на конкурсі “Євробачення-2022”, розуміли, що заклик врятувати захисників “Азовсталі” зі сцени може загрожувати дискваліфікацією.

Проте музиканти на свій ризик вирішили використати Євробачення як майданчик, щоб нагадати всьому світові про війну в Україні.

Про це розповів директор Kalush Orchestra Микола Кучерявий в ефірі телемарафону “Єдині новини”, повідомляє ТСН.

“Звісно, коли ми думали над промовою і над своїм меседжем, які мали говорити в Турині, ми думали сказати щось більш лайтове. Але ситуація в Україні вкрай непроста. Не використати Євробачення як майданчик, щоб нагадати всьому світові про війну в Україні ми не мали права”, — каже Кучерявий.

За його словами, номер українського гурту організатори конкурсу декілька разів змінювали. Причиною називали політичні меседжі.

“У нас забрали протитанкові їжаки, аплікацію, як летіло ніби тіло душі. Сказали, що це політика”, — зазначив директор Kalush Orchestra.

Також після заяви гурту зі сцени про Маріуполь та “Азовсталь” Європейська мовна спілка (EBU) зателефонувала до голови української делегації.

“EBU поцікавилася, що саме ми сказали зі сцени і який саме меседж ми бачимо. Ми сказали, що не закликаємо до насильства, а закликаємо до допомоги. І тому Європа пішла нам назустріч і не дискваліфікувала”, — підсумував Микола Кучерявий.

Раніше організатори “Євробачення-2022” прокоментували, чи порушив Kalush Orchestra правила, говорячи про “Азовсталь”.

Система Orphus Поделиться на fb