Ви тут:
Суспільство Україна 

Населені пункти на лінії розмежування у Запорізькій області потерпають від обстрілів, – ОВА

У Запорізькій області частина населених пунктів опинилась на лінії фронту. Окупанти постійно обстрілюють мирні міста та села, обриваючи життя людей, руйнуючи домівки, знищуючи все, що було важливим для місцевих жителів.

Джерело: Запорізька ОВА

Жителі Оріхова розповіли про те, як околиці їх містечка щоденно потерпають від ворожої артилерії. Деяким постраждалим нікуди їхати, їх домівки пошкодило снарядами, грошей немає. На деяких городах внаслідок обстрілів з’явилось багато воронок, гине свійська худоба.

“Деякі люди живуть без даху над головою, деяких прихистили інші жителі. Це велике горе”, – заявив речник ЗОВА, полковник Іван Арєф’єв.

У місті складна ситуація з продуктами харчування. Хліб постачають з перебоями. Нещодавно вдалось доставити гуманітарний вантаж з продовольчими наборами із Запоріжжя..

Зі слів самих місцевих жителів, люди які мали можливість – поїхали. Залишились ті, у кого немає такої можливості, переважно літні люди.

“Зараз дуже складна ситуація у Гуляйполі та інших населених пунктах, які знаходяться під постійними обстрілами”, – повідомив Іван Арєф’єв.

Попри регулярні обстріли місцеві жителі вірять у захисників України, вважають їх героями, які захищають нашу країну від окупантів. Люди чекають на перемогу України та сподіваються, що у їх міста якнайшвидше прийде мир.

Система Orphus Поделиться на fb