Ви тут:
Суспільство Україна 

На Запоріжжі окупанти здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони, – ОВА

У Запорізькій області окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони. При цьому загарбники, відповідно до телефонних перехоплень, здійснених СБУ, заздрять, що в українців, які захищають Запорізьку область, є «Байрактари», а також із жахом очікують на нові постачання іноземної зброї Збройним силам України. 

Джерело: Запорізька ОВА

“На території Запорізької області окупанти продовжують викрадати громадян України. Станом на вечір 17 травня 2022 року в заручниках окупантів перебуває 280 осіб. Із них 163 звільнені та 117 досі у заручниках.”, – зазначили в ОВА.

Мелітопольці повідомляють, що завезені росіянами до міста «шептуни», намагаються посіяти в думки містян кілька меседжів, як то: «На початку війни влада здала місто», «Україна кинула Мелітополь, саме тому не проходить евакуація, не виплачуються заробітні плати», «Коли до Мелітополя прийдуть ЗСУ, то місто буде розбомблене». Звісно, всі ці ворожі послання орієнтовані лише на те, аби мелітопольці погодилися на співпрацю із загарбниками і перестали довіряти легітимній українській владі.

У той самий час у Мелітополі партизани ліквідували російських військових високого рангу. Окупанти цю ситуацію намагаються приховати. Але саме сьогодні у місті російські військові посилено перевіряли приватний транспорт, ймовірно, у пошуках партизан.

Система Orphus Поделиться на fb