Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині понад 4,5 тисячі переселенців сьогодні отримають проднабори, – Дмитро Лунін

У понеділок, 2 травня, продуктові набори від ОВА роздають для понад 4,5 тисячі переселенців у п’яти громадах Полтавської області.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Сьогодні проднабори роздають у п’яти громадах області – Оржицькій (1838 переселенців), Великобагачанській (1533 переселенці), Оболонській (581 переселенець),  Ромоданівськй (405 переселенців) та Омельницькій (292 переселенці).

“Сьогодні особисто перевірив, як працює центр видачі проднаборів в Оржиці, мій заступник Максим Калінін побував у Ромодані, а заступник Ігор Панченко оглянув центри видачі в селах Омельник і Оболонь. Дав доручення головам РДА щоденно контролювати та звітувати про процес. Наборів повинно вистачити всім!”, – зазначив Дмитро 

Набори видають переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту.

В одному пакунку – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво.

Незабаром проднабори отримають переселенці в усіх 60 громадах Полтавщини. З початку роботи центрів видачі в Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях уже роздано понад 50 тисяч пакунків.

Нагадаємо, 3 травня безкоштовно отримати пакунок зможуть переселенці у Терешківській, Мачухівській, Щербанівській, Чорнухинській, Семенівській та Шишацькій.

Фото: telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb