Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейські-вибухотехніки знешкодили 22 вибухонебезпечні предмети

Із початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну фахівці вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили 217 службових виїзди, під час яких перевірено 213 об’єктів.

Джерело: Відділ комунікації поліції Полтавської області
Під час перевірки виявлено 22 вибухонебезпечних предмети. Усі вони ідентифіковані та знешкоджені, а їх залишки зібрані як речові докази  воєнних злочинів.

«Враховуючи існуючі воєнні загрози, закликаємо мешканців та гостей Полтавщини бути особливо пильними й обережними. Обов’язково поясніть дітям необхідність бути уважними. У разі виявлення підозрілого предмета – не підходьте до нього близько та не чіпайте його. Позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою. Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Про виявлення подібних знахідок повідомте до найближчого відділку поліції, штабу територіальної оборони або органу влади», – повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун.

Поліція закликає жителів Полтавщини не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Якщо ж його поблизу немає, відійдіть від вікон та дотримуйтесь правил двох стін. Бережіть своє життя та життя близьких!

 

Система Orphus Поделиться на fb