Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині поліцейські перевіряють потяги та вокзали щодо виявлення можливих диверсантів

Працівники управління міграційної поліції Полтавщини спільно з іншими уповноваженими органами проводять систематичні превентивні рейди на залізничних та автовокзалах, а також у потягах (за маршрутами їх курсування) щодо виявлення можливих пособників ворога та осіб, причетних діяльності російських диверсійних груп.

Джерело: поліція Полтавщини

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили понад 790 транспортних засобів та більше ніж 1 280 осіб, одну з них перевіряють на причетність до співпраці з ворогом», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу, суворо дотримуватися встановлених правил, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських, які виконують покладені на них службові обов’язки, та оперативно інформувати правоохоронні органи про підозрілих осіб. 

Нагадаємо, що  сімох мешканців Полтавської області підозрюють у розкраданні та привласненні близько 5 тисяч літрів дизельного палива, що належить локомотивному депо Лубенського району.

Система Orphus Поделиться на fb