Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині оплатити послуги з оформлення біометричних документів можна онлайн

Оплатити послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за допомогою електронного сервісу “Онлайн-оплата послуг”.

Про це повідомили у Міграційній службі у Полтавській області.

“Звертаємо увагу, оплата послуг за допомогою зазначеного сервісу доступна для обмеженого переліку підрозділів Державної міграційної служби України (які знаходяться поза зоною проведення активних бойових дій)”, – йдеться у повідомленні.

Перелік підрозділів Управління ДМС у Полтавській області, які у період воєнного стану відновили роботу з оформлення біометричних документів, можна переглянути на сторінці у Facebook або уточнювати за телефонами “гарячої лінії” УДМС (0532)60-89-69; (095)1142537 до моменту здійснення онлайн-оплати.

Також додали, що оплатити послуги з оформлення документів також можна самостійно у будь-якому обраному вами банку (реквізити для оплати послуг можна отримати за допомогою електронного сервісу “Платіжні реквізити” або безпосередньо у підрозділі.

Система Orphus Поделиться на fb