Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині браконьєри-рибалки завдали шкоди на 10,5 мільйонів гривень, – поліція

З початку року за фактами незаконного рибного добувного промислу підрозділами дізнання поліції Полтавщини у співпраці з водною поліцією, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 92 кримінальних провадження. Наразі 22 особам вже повідомлено про підозри та скеровано до суду 21 обвинувальний акт. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму понад 10,5 мільйонів гривень.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

У Полтавській обласній військовій адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів. 

“За фактами незаконного рибного добувного промислу підрозділами дізнання поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, у поточному році розпочато 92 кримінальних провадження, 83 з яких – із початку квітня. Наразі 22 особам вже повідомлено про підозри та скеровано до суду 21 обвинувальний акт. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму понад 10,5 мільйонів гривень. Під час проведення комплексу заходів із протидії браконьєрству на воді правоохоронці вилучили понад 24 км риболовецьких сіток та понад 70 інших заборонених знарядь лову. Також у зловмисників вилучені 10 транспортних засобів (6 автомобілів, 2 мотоцикли та 2 причепи), що використовувалися в злочинній діяльності, та близько 40 різних плавзасобів”, – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії. За зібраними матеріалами призначені судові інженерно-екологічні експертизи, за висновками яких, при встановленні істотної шкоди, винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, з 10 травня на водоймах Полтавщини дозволено любительський лов риби.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb