Марина Полапа здобула “бронзу” Чемпіонату Європи з фіт-модель 2022

28 травня  полтавка Марина Полапа (тренер Лернік Матосян) поповнила свою велику колекцію нагород бронзовою медаллю Чемпіонату Європи з фіт-модель.

Змагалась Марина Полапа серед жінок у ростовій категорії до 172 см.

Джерело: пресслужба Національної Федерації бодібілдингу України

У командному заліку на Чемпіонаті Європи з фіт-модель, який 27-28 травня проходив у м. Таллін, Естонія, національна збірна команда України посіла друге місце набравши 48 балів.

На третьому місці команда Литви – 47 балів. Перемогу здобула команда-господарка Чемпіонату Європи – Естонія – 68 балів.

Спортсменки збірної команди України на Чемпіонаті Європи з фіт-модель вибороли шість медалей: три золоті та три бронзові.

Результати спортсменок збірної команди України на Чемпіонаті Європи з фіт-модель-2022:

🥇1 місце Наталія Черевична (м. Київ, жінки фіт-модель до 160 см),

🥇1 місце Марина Петрук (м. Київ, жінки фіт-модель до 164 см),

🥇1 місце Катерина Миронюк (м. Маріуполь, Донецька область, жінки фіт-модель +172 см),