Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Мамине печиво”: полтавські волонтери зібрали близько 40 тисяч гривень

У Полтаві триває триває благодійна акція “Мамине печиво”. На ранок 25 травня волонтери вже зібрали близько 40 тисяч гривень.

Про це повідомила волонтерка, депутат Полтавської облради, керівник громадської організації Команда небайдужих та голова благодійного фонду Полтавський батальйон небайдужих Наталія Гранчак.

“Акція #маминепечиво придумана та започаткована Інною Якобенко набрала більших обертів ніж ми очікували. Вона настільки популярна, а печиво небувало смачне, що потребуємо активної допомоги волонтерів, які готові прямо сьогодні-завтра напекти вдома смачного печива і принести до #будиночокМиколая біля Свято-Успенський кафедральний собор м. Полтава. Засновниця акції поставила собі мега ціль, знову зібрати на автівку для наших захисників сама випікаючи та продаючи особисто печиво в резиденції Миколая. Зібрано уже близько 40 тис гривень. Потрібно хоча б 80”, – зазначила Наталія Гранчак.

Будиночок Святого Миколая працює з 10:00 до 18:00.

Нагадаємо, благодійна акція “Мамине печиво” триває до 1 червня. Кожен небайдужий може долучитися, випікши і принісши до Свято-Успенського собору своє домашнє печиво. Його реалізовують у будиночку Святого Миколая. Ті, хто має потребу в продуктах, можуть написати у приват – волонтери допоможуть.

Система Orphus Поделиться на fb