Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна запрошує на навчання

Високомотивованих юнаків та дівчат до 8 та 10 класів запрошує на навчання Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна.

Про це повідомили у Міноборони України.

“Якщо Ви маєте непереборне, свідоме бажання пов’язати своє майбутнє доросле життя з військовою справою та відчуваєте свій високий потенціал для посилення обороноздатності наших Збройних сил України, тоді саме наш навчальний заклад є першою, але дуже важливою ланкою на вашому шляху до мрії. У КВЛ навчається нова генерація Збройних сил України, яка спрямована на збереження європейських демократичних цінностей, хто всім серцем любить неньку Україну та готовий стати її надійним захисником”, – йдеться у повідомленні.

Основна вимога до майбутніх вступників: мотивація до навчання, занять спортом, оволодіння англійською мовою, опанування навичок та вмінь з військової справи та бажання в майбутньому продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України.

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна створений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України і є загальноосвітнім навчальним закладом III ступеня та має відокремлений структурний підрозділ – Навчально-оздоровчий комплекс у м. Боярка, де проводиться навчання у 8 та 9 класах.

Ліцей надає встановлену Державним стандартом базову та повну загальну середню освіту; забезпечує допризовну підготовку, що передбачає здобуття ліцеїстами первинних загальновійськових і спеціальних компетентностей, необхідних для подальшого вступу й навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти України.

Прийом до ліцею здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань із урахуванням результатів медичного огляду та професійного психологічного обстеження.

Право на вступ до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України незалежно від місця їх проживання, яким у рік зарахування виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас) та закінчили в рік вступу відповідно 7 або 9 класи загальноосвітнього навчального закладу; придатні за станом здоров’я навчатися в ліцеї та після його закінчення зобов’язуються продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України.

У період з 10 травня по 10 червня 2022 року триватиме прийом документів для вступників 7 та 9 класів до КВЛ.

Контактна інформація:

– заступник начальника ліцею з морально-психологічного забезпечення – начальник відділення: +380931116837 (вайбер-повідомлення), (063) 643 38 90; (066) 366 15 20 — дзвінки;

– заступник начальника навчальної частини: +38 (099) 440 16 79.

Детальніше можна ознайомитися на сайті kvl.mil.gov.ua

Фото: hromadske

Система Orphus Поделиться на fb