Ви тут:
Суспільство Україна 

Країни “Великої сімки” виділять Україні 19,8 мільярдів доларів

Країни “Великої сімки” погодилися виділити Україні короткотермінову фінансову допомогу на суму 19,8 мільярдів доларів. Крім того, в G7 продовжать підтримувати Україну “протягом усієї війни і після неї та готові зробити більше за необхідності”.

Джерело: Прямий

Про це, як повідомляє Bloomberg, йдеться в підсумковому комюніке міністрів фінансів США, Канади, Японії, Німеччини, Франції, Італії та Великобританії.

“Вирішуючи також гуманітарні та інші матеріальні потреби України, ми визнаємо, зокрема, нагальні потреби України у короткостроковому фінансуванні. У 2022 році ми мобілізували 19,8 млрд доларів США бюджетної підтримки, у тому числі 9,5 мільярдів доларів США останніх зобов’язань напередодні Петерсберзької зустрічі, щоб допомогти Україні закрити дефіцит фінансування та продовжити забезпечення надання базових послуг українському народу”, – йдеться у комюніке.

Крім того, фінансові лідери G7 зазначили, що бюджетна підтримка обсягом 19,8 млрд доларів США є доповненням до недавніх заяв про подальшу військову та гуманітарну підтримку. “По всій підтримці ми терміново працюємо над прискоренням виплат за нашими зобов’язаннями перед Україною”, – зауважили міністри.

Вони наголосили, що продовжать “підтримувати Україну протягом усієї цієї війни і після неї і готові зробити більше за необхідності”.

“Ми тісно співпрацюємо з Україною, щоб захистити її макроекономічну стабільність перед викликами, пов’язаними з агресивною війною Росії, масовою руйнацією критично важливої інфраструктури та порушенням традиційних маршрутів доставки українського експорту”, – зазначається у комюніке.

Система Orphus Поделиться на fb