Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Коли не буде гарячої води: “Полтаватеплоенерго” оприлюднило графік зупинок котелень

«Полтаватеплоенерго»  спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. 

Джерело: пресслужба “Полтаватеплоенерго”
“У Полтаві розташовані 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 29 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише протягом опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Деякі котельні, як, наприклад за адресами: вул. Д. Коряка, 7 чи пров. Спортивний, 1-А, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи”, – йдеться у повідомленні.
Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у її роботі. У середньому він не перевищує 10 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту ледь не на три тижні: з 30 травня до 17 червня включно. А котельня по вулиці Квітуча 6К, зупинена на весь міжопалювальний період в зв’язку з ремонтними роботами, які пов’язані із заміною технологічного обладнання.   
Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.
З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:
Графік підготовки котелень,теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж до опалювального періоду 2022-2023 рр. у м. Полтава, погоджений з виконавчим комітетом Полтавської міської ради 

 

Система Orphus Поделиться на fb