Ви тут:
Культура Суспільство 

Kalush Orchestra продасть статуетку з Євробачення для допомоги ЗСУ

Зібрані кошти від продажу кубка переможця віддадуть на гуманітарні потреби в Україні та ЗСУ.

Про це вокаліст Олег Псюк розповів під час пресконференції у Львові.

«Є багато людей, які можуть собі дозволити пожертвувати велику суму на допомогу Україні. Ця статуетка буде додатковою мотивацією жертвувати кошти на благо країни і армії. Ми скоро виставимо її на аукціон, тож слідкуйте за інстаграм-сторінкою Kalush», – повідомив Олег Псюк.

Крім того, музикант зазначив, що гурт планує гастролі містами Європи, де на кожному заході будуть збирати кошти на потреби армії і в офіційні фонди.

Пісенний конкурс «Євробачення-2022» — 66-й пісенний конкурс, який відбувся в Турині, Італія, після перемоги 2021 року рок-гурту «Måneskin» із піснею «Zitti e buoni». Півфінали конкурсу відбулися 10 та 12 травня 2022 року, фінал — 14 травня. Італія приймала «Євробачення» втретє після конкурсів у Неаполі 1965 року та в Римі 1991 року.

Переможницею стала Україна з піснею «Stefania» гурту «Kalush Orchestra». Це третя перемога України (після перемог у 2004 та 2016 роках) і перша – повністю українськомовної пісні. Підсумок голосування телеглядачів за українську пісню – 439 балів – є рекордним в історії конкурсу. Велика Британія та Іспанія посіли 2 та 3 місця, досягнувши своїх найкращих результатів з часів конкурсів 1998 та 1995 років відповідно.

Система Orphus Поделиться на fb