Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Гуманітарку”, що надходить з Польщі, передаємо і до місцевих волонтерських штабів, – начальник Полтавської ОВА

Полтавщина отримує від Польщі гуманітарну допомогу, яку обласна військова адміністрація направляє переселенцям, а також передає до місцевих волонтерських штабів.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Передаємо цю “гуманітарку” також до потужних місцевих волонтерських штабів, які формують її та перенаправляють до сусідніх областей, військовим і так само переселенцям”, – зазначив він.

Зокрема, майже 12 тисяч одиниць медичних виробів уже передали громадському руху “Оборона Полтави”. Бандажі, турнікети, еластичні бинти й багато іншого необхідного. За словами Дмитра Луніна, з цього формуватимуть індивідуальні аптечки для бійців, це піде парамедикам для порятунку життів. Днями передамо ще 53 тонни продуктів: мʼясних і овочевих консервів, макаронів, цукру й кави.

Також близько 8 тонн гуманітарної допомоги ОВА передала волонтерам із благодійного фонду HelpGroup. Продукти, медичні препарати, матраци, розкладні ліжка, постільна білизна, ліки. А волонтери це розподілять на громади нашої області та сусідні.

Майже 20 тонн продуктів обласна адміністрація передає Полтавському батальйону небайдужих. Це – різні консерви, крупи, макарони та кава. Їх видаватимуть за запитами для військових і внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, днями Полтавщина отримала з Польщі чергову партію гуманітарної допомоги – 54 тонни їжі. Це – крупи, консерви, овочі, вода.

Фото: telegram Дмитра Луніна

 

Система Orphus Поделиться на fb