Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Harley-Davidson представив свій другий електробайк

Він розроблений як доступніша модель за ціною від 15 тисяч доларів.

Як повідомляє ITC.ua, бренд електробайків Harley-Davidson LiveWire представив свій другий мотоцикл середньої ваги Del Mar. Він розроблений як доступніша модель за ціною від 15 тисяч доларів. Del Mar також на 25% легше, ніж LiveWire One. Електромотоцикл побудований на платформі LiveWire ARROW, яка стане модульною основою для декількох нових моделей.

Del Mar оснащений двигуном потужністю 60 кВт, здатним розігнати електробайк з нуля до 100 км/год менш ніж за 4 секунди (у нього приблизно на 20% менше потужності, ніж у LiveWire One).

Використовується установка із прямим приводом. Акумулятор Del Mar формату 21700 розміщений у корпусі (він же рама мотоцикла). Це і дозволило зменшити загальну вагу. Щоб зробити Del Mar ще легше, LiveWire об’єднала кілька компонентів, у тому числі вбудований зарядний пристрій, у єдиний блок, встановлений зовні структурного батарейного відсіку. Зарядний пристрій підтримує заряджання рівня 1 і рівня 2, але не підтримує швидке заряджання постійним струмом.

Електробайк отримає вбудований модуль GPS та стільниковий зв’язок, що дозволить LiveWire впроваджувати нові функції та налаштовувати продуктивність за допомогою оновлень OTA.

Система Orphus Поделиться на fb