Ви тут:
Спорт Суспільство 

Федерація біатлону України назвала ім’я головного тренера жіночої команди

Раніше жіночу збірну України з біатлону очолював словенський фахівець Урош Велепець. Його контракт був розрахований до кінця поточного сезону.

Як повідомляє Федерація біатлону України, на тренерській раді Федерації біатлону України 3 травня був визначений тренерський штаб жіночої збірної на сезон 2022/2023. З жіночою командою будуть працювати українські спеціалісти.

Олександр Кравченко призначений старшим тренером жіночої збірної України з біатлону. Допомагати йому будуть Олександр Біланенко та Олег Меркушин. Про це повідомив Державний тренер України з біатлону Євген Колупаєв.

Також оголосили дати першого тренувального збору. Спершу підготовку розпочнуть чоловіки: з 29 травня по 15 червня. Жіноча команда буде готуватися до нового сезону з 4 по 19 червня.

Також нещодавно у Федерації біатлону України оголосили склад команди на майбутній сезон. У чоловіків все залишається без змін. Збірну продовжить тренувати Юрай Санітра. Щодо спортсменів, то у новому сезоні побачимо п’ятьох біатлоністів: Дмитра Підручного, Антона Дудченка, Богдана Цимбала, Артема Приму, Тараса Лесюка.

Система Orphus Поделиться на fb