Ви тут:
Суспільство Україна 

Експерти Центру протидії дезінформації розповіли про чергові фейки кремлівської пропаганди

Експерти Центру протидії дезінформації при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів, що окупанти продукували протягом 02.05.2022 року.

❌ Пропагандисти рф повідомили (https://t.me/mod_russia/15085), що «київський режим прикривається мирними жителями як «живим щитом», зокрема в Барвінковому у будівлі психіатричної лікарні націоналісти обладнали опорний пункт, а у підвалі насильно утримують цивільних осіб».
🔻 Застерігаємо: це – фейк!

Не зважаючи на повідомлення (https://t.me/zedigital/1748) щодо відключення росіянами комунікацій на окупованих територіях Півдня України, російські пропагандисти продовжують заявляти (https://t.me/tass_agency/131323), що «Україна відключила Херсонську та Запорізьку області від мобільного зв’язку та Інтернету».
🔻 Застерігаємо: це – дезінформація!

❌ В міноборони рф повідомили (https://t.me/rian_ru/161383), що в Рубіжному «українські війська, відходячи, обстріляли із мінометів житловий сектор». Водночас, незаконні збройні формування ОРЛО заявили, що «знаходять у місті тіла розстріляних мирних жителів».
🔻 Застерігаємо: це – фейк!

Система Orphus Поделиться на fb