Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для розвідників Полтавської ТРО закуплять БПЛА

Керівництво Полтавської обласної територіальної оборони зробило запит на забезпечення розвідників безпілотним програмно-апаратним комплексом високого рівня. Замовлений комплекс вже виготовляють.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький

“Нашою командою допоможемо вирішити ці нагальні потреби розвідки, а замовлений нами комплекс вже виготовляється і невдовзі надійде на службу захисникам Полтавщини. Скоординували дії і допомогу з народним депутатом України Олегом Кулінічем та депутатами облради Валерієм Капленком, Василем Воротинцевим, Миколою Бондарем, Олександром Суханем, Олегом Діденком, Іваном Близнюком. Щиро дякую всіх, хто підтримав”, – повідомив Олександр Біленький.

Щодо БПЛА. Функціонал комплексу широкий: аеророзвідка, патрулювання, картографування, коригування вогню, охорона кордонів і перенесення невеликих вантажів. Також він має змогу оперативно передавати інформацію з точними географічними координатами в режимі реального часу. Більше того — техніка може працювати в складних умовах, коли штучно створюються радіозавади і блокується сигнал супутникової навігації.

“Що важливо – безпілотний комплекс такого типу широко застосовується ЗСУ і отримує лише схвальні відгуки. Окремо хочу додати, що це остання модель з повною комплектацією, і в її розробці вже враховано всі побажання наших військових, які працювали з даної технікою”, – зазначив Олександр Біленький.

Система Orphus Поделиться на fb