Ви тут:
Суспільство 

Дітей запрошують до участі у благодійному проєкті “Малюнок герою”

Загальнонаціональний благодійний проєкт «Малюнок герою» реалізовується Благодійний Фонд “Ціль”. Однією із важливих цілей соціальної складової роботи фонду та даного проєкту – морально-психологічна підтримка героїв та героїнь України (військовослужбовців ЗС України, рятівників ДСНС України та медиків) у вигляді найщирішого прояву уваги – дитячих малюнків.

Джерело: Генштаб ЗСУ

– Військовослужбовці, маючі такі малюнки, які надходять до наших воїнів вже з 2014 року, відзначають, що це надзвичайно піднімає бойовий дух, вони відчувають єдність з народом, розуміють, хто за їхніми спинами, хто їх підтримує всіма способами – наголосив начальник Управління внутрішніх комунікацій та інформаційного супроводу військ (сил) Головного управління Морально-психологічне забезпечення Збройних Сил України полковник Андрій Мартинов.

Проєкт покаже захисникам та захисницям любов і підтримку тих найдорожчих, кого вони щоденно боронять.

У Фонді «Ціль» відзначили, що герої стоять на захисті нашої держави: рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст, героїчно виконують свій обов’язок – захищають майбутнє України – наших дітей.

– Бувало, що нам хлопці казали, що нам потрібні дитячі малюнки, розповідали історії, що вони в боях діставали ті малюнки з бронежилету, дивилися на нього й розуміли, що вони воюють за майбутнє України. Ми зрозуміли, що ми маємо забезпечити кожного військового дитячим малюнком. Ми хочемо, аби кожен із них знав: ми цінуємо кожного, хто стоїть на варті свободи й незалежності української землі. Тому спільно з Укрпоштою запускаємо благодійний проєкт «Малюнок герою». Взяти участь можуть усі охочі з будь-якої точки світу, – наголосив президент Благодійного фонду «Ціль» Юліан Побурко.

– Це про майбутнє. Це дуже відчутно, адже імідж наших ворогів – це імідж минулого, вони захищають минуле, а наші воїни захищають майбутнє, і саме дитячі малюнки – це про майбутнє – відзначив генеральний директор АТ “Укрпошта”, – Ігор Смілянський.

Як взяти участь?

У період з 17 травня до 17 червня створити малюнок для героя: військовослужбовця, лікаря або рятувальника служби ДСНС.

Прийти у будь-яке відділення Укрпошти.

Придбати конверт, марку та відправити за адресою: вулиця Хрещатик, 22, Київ, 01001. На листі також треба вказати, кому саме ви надсилаєте малюнок — військовослужбовцю, лікарю або рятувальнику служби ДСНС.

Підписатись на Instagram @picture_for_hero, де ми публікуватимемо малюнки учасників, новини проєкту та різні активності.

З усіх учасників у випадковий спосіб буде обрано 500 малюнків, з яких буде створена NFT-колекція. Шляхом аукціону малюнки будуть реалізовані на криптографічній біржі Binance, а всі гроші від продажу колекції підуть на створення дитячого садочка майбутнього.

Автор малюнку, за який буде сплачено найбільшу суму, отримає подарунок від одного з найпопулярніших українських артистів та улюбленця багатьох дітей Артема Пивоварова – планшет Apple IPad Air з Apple Pencil для малювання з завантаженими хітами та особистим привітанням співака.

Система Orphus Поделиться на fb