Ви тут:
Суспільство Україна 

Дії російських чиновників лише посилюють ефект міжнародних санкцій: документ

В рФ продовжуються спроби подолати критичну ситуацію на виробництвах військово-промислового комплексу, яка виникла внаслідок введених міжнародних санкцій. Втім, діяльність російських чиновників вносить додатковий безлад у виробничі схеми та посилюють кризові явища.

Джерело: Головне управління розвідки Міноборони

Зокрема, про це йдеться у листі від імені АТ «Тюменський акумуляторний завод» на адресу «заступника керівника оперативного штабу з протидії економічним санкціям» Сергія Собяніна: «Санкції, які ввели проти РФ Євросоюз та США, безсумнівно, ускладнили нашу роботу, оскільки частина матеріалів та запчастин на обладнання, що не виробляються у рФ, ми закуповували за кордоном. Сучасні реалії змушують нас або організовувати власне виробництво, або шукати нових постачальників… Однак те, що роблять наші чиновники щодо нас – у рази гірше за санкції». 

Мова про тотальну некомпетентність державного регулятора. «Завдяки» внесеним змінам виробництво не може отримати достатньо сировини для продовження виробництва. До того ж зруйновано систему утилізації небезпечних відходів, внаслідок чого організатори схеми «загидять кислотою великі території». 

В результаті такої «боротьби з економічними санкціями» передбачається відтік виробництва в Китай.

Система Orphus Поделиться на fb