Ви тут:
Суспільство Україна 

“Брюссельський план”, відкритий доступ до ринків ЄС: народні депутати обговорили з Президенткою Європарламенту питання швидкого приєднання України до ЄС

Народні депутати України Альона Шкрум, Леся Василенко і Дмитро Наталуха обговорили з Президенткою Європейського Парламенту та єврокомісарами питання швидкого приєднання України до Європейського Союзу та низку інших питань.

Під час зустрічі також йшлося про повний і відкритий доступ України до ринків Євросоюзу – уже зараз, зниження і скасування імпортного мита, усіх квот і тарифів на будь-який наш експорт. Плюс зупинка антидемпінгових та інших захисних мит. Цей процес вже почала Єврокомісія, повідомляють на сайті Верховної Ради України. 

Учасники зустрічі обговорили “Брюссельський план” відновлення України – конкретні економічні зони й цікаві для інвестицій індустрії.

“Ми показали й довели, що ми – досить уперта нація, яка здатна захистити і себе, і інших – і не лише на полі бою, а й в інших наших партнерських стосунках”, – наголосила Альона Шкрум.

Народні депутати і Президентка Європейського Парламенту обговорили і питання наступного пакету санкцій і допомоги та підтримки України.

“Так, Брюссель та допомога ЄС – конче потрібні нам. Але ми теж дуже потрібні ЄС. Українці дали їм зараз новий “зміст” союзу та нову єдність. Та все робимо. Прорвемося. Упевнена і в нас, і в ЄС”, – зазначила народна депутатка.

Система Orphus Поделиться на fb