Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Затвердження міських Програм та виділення матеріальної допомоги: засідання виконкому Полтавської міськради

28 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Серед питань ті, що стосуються бюджету і фінансів, соціальної сфери, економіки, спорту, освіти, сфери ЖКГ, цивільного захисту, гуманітарної допомоги тощо.

Зокрема, під час засідання ухвалили рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади “Турбота” на 2022 рік, повідомили у пресслужбі міськради. 

-Одноразову матеріальну допомогу до Дня матері виплатять двадцяти п’яти матерям: загиблого в Афганістані воїна та загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за зверненнями) – мешканкам Полтавської міської територіальної громади, по 3000,00 (три тисячі) гривень кожній, на загальну суму 75 000,00 гривень;

-матеріальну допомогу отримають дві родини, в яких померли: учасник бойових дій на території інших держав, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії – по 3000,00 гривень кожній родині, за зверненнями, на загальну суму 6000,00 гривень.

-одноразову матеріальну допомогу нададуть двом родинам на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування (за зверненнями батьків, опікунів або піклувальників) – мешканцям Полтавської міської територіальної громади, по 40000,00 гривень кожній родині, на загальну суму 80000,00 гривень.

Також, щоквартально, починаючи з другого кварталу, протягом 2022 року перераховуватимуть матеріальну допомогу матері дитини з інвалідністю підгрупи А віком до 18-ти років по 3000,00 гривень (за зверненням) – мешканці Полтавської міської територіальної громади, на загальну суму 9000,00 гривень;

-одноразову матеріальної допомоги – особі, якій у 2022 році виповнилося 100 років з нагоди Дня народження, в розмірі 2000,00 гривень.

Читайте також: Зараз в мене два керівники, накази яких я виконую – Дмитро Лунін та Офіс Президента, – Олександр Мамай

Окрім цього, члени виконкому погодили внесення змін до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування окремих категорій громадян, що проживають в межах території сіл Полтавської міської територіальної громади.

Під час засідання виконкому затвердили Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік, Цільову соціальну Програму розвитку фізичної культури і спорту Полтавської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, Програму економічного і соціального розвитку Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік; затвердили перелік та обсяг закупівель товарів, робіт і послуг виконавчим комітетом Полтавської міської ради в умовах воєнного стану.

Також затвердили місцеву цільову програму “Полтавський спротив” у 2022-2024 роках у новій редакції.

Серед іншого, затвердили рішення про передачу комунального майна, засобів з місцевого матеріального та продовольчого резервів. Ухвалили й рішення щодо розміщення зовнішньої реклами та затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

Також цього дня внесли зміни до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік та до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 17.03.2022 №38 “Про питання діяльності закладів освіти для забезпечення оборони України”. 

Система Orphus Поделиться на fb