Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Зараз продовжуються важкі бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині, – Олексій Резніков

Зараз продовжуються важкі бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині, – Олексій Резніков

Зараз продовжуються важкі бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині. Україніські війська відтісняють окупантів на Херсонщині. У непростій ситуації залишається Чернігів. Героїчно б’ються захисники Маріуполя, які вже стали легендами сьогодення.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Після 39 днів відсічі повномасштабній російській інтервенції багато з нас з полегшенням сприймають добрі новини. Російські окупанти зазнали поразки під Києвом. Перший бій за столицю українські захисники і захисниці виграли. Київщину звільнено від ворога. Він також відступає на Чернігівщині та Сумщині, щоб перегрупувати сили і змінити напрямок ударів. Це – беззаперечне свідчення, що плани Кремля зламано. Водночас наші серця сповнені болю за сотнями мирних громадян, які були по-звірячому закатовані російськими солдатами. Тільки у Бучі кількість загиблих вже більша, ніж у Вуковарі. Постріли в потилицю жінкам і чоловікам зі зв’язаними руками – це абсолютна нелюдськість. Ці вбивства не сприймаються як частина війни. Навіть складно їх кваліфікувати як тероризм чи злочин”, – зазначив Олексій Резніков.

Міністр оборони наголосив, що розвідка послідовно встановлює особи загарбників та вбивць.

“Зараз продовжуються важкі бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині. Наші війська відтісняють окупантів на Херсонщині. У непростій ситуації залишається Чернігів. Героїчно б’ються захисники Маріуполя, які вже стали легендами сьогодення. Здається, усі вже усвідомили, що найцінніше в Україні – люди”, – розповів Олексій Резніков.

Також він додав, що з початку навали у Збройних Силах – 84 Героя України, на жаль, 42 з них удостоєні цього звання посмертно. Сотні захисників і захисниць відзначені високими державними нагородами. За цей період 18 справжніх офіцерів отримали звання бригадного генерала.

Фото: Міноборони

Система Orphus Поделиться на fb