Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили 1166 автівок та понад 1800 підозрілих осіб

Протягом 9 квітня у Полтавській області правоохоронці перевірили 1801 підозрілу особу, з яких 7 доставили до відділків поліції для перевірки.

Джерело: поліція Полтавщини

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1 166 транспортних засобів та 1801 підозрілу особу. 7 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Нагадаємо, комендантську годину в області скоротили до 5:00. Починаючи з 10 квітня, на Полтавщині вона триватиме з 21:00 до 05:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах.

Читайте також: На Полтавщині у Великобудищанській громаді виявили в лісі розтяжки

Нагадуємо про дотримання обмежень воєнного часу, а також дотримання правил безпеки, покликаних убезпечити населення від загроз війни. Серед таки, зокрема забезпечити світломаскування, що допомагає зробити населені пункти непомітними для окупантів.

Що для цього потрібно зробити?

• обов’язково вимикати вночі світло у квартирах та будинках, на підприємствах, в установах та організаціях;
• «гасити» вуличне освітлення прилеглих до будинків та будівель територій;
• вимикати підсвічування на конструкціях зовнішньої реклами (біл-борди, банери, сітілайти, вивіски);
• щільно зашторювати вікна в оселях!

 

Система Orphus Поделиться на fb