Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За добу на Полтавщині перевірили понад 1200 автівок та 2200 підозрілих осіб, – поліція

Протягом минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили 1221 підозрілу особу, з яких 6 доставили до відділків поліції.

Джерело: поліція Полтавщини

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1 260 транспортних засобів та 2 221 підозрілу особу. 6 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 5:00.

У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах.

Зауважимо, що згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

 

Система Orphus Поделиться на fb