Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З рахунками за березень можна ознайомитись через інфо-боти або в “Особистому кабінеті споживача”, – “Полтаватеплоенерго”

Вже зараз із вартістю послуг, отриманих споживачами “Полтаватеплоенерго” впродовж березня поточного року, можна ознайомитись за допомогою інфо-ботів підприємства у Viber чи Telegram або в “Особистому кабінеті споживача”.

Про це повідомили у “Полтаватеплоенерго”.

Інфо-боти “Полтаватеплоенерго” у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж березня поточного року послуги, радять скористатись інфо-ботами “Полтаватеплоенерго” у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс “Рахунки на оплату”. А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.

В “Особистому кабінеті споживача” також можна переглянути рахунки задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки. Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі “Особистий кабінет споживача”.

Нагадаємо, у Полтаві опалювальний сезон завершився 6 квітня. 

Система Orphus Поделиться на fb