Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

З початку війни в Україні загинули щонайменше 167 дітей, – Офіс Генпрокурора

На ранок 6 квітня більше 446 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії рф. Щонайменше 167 дітей загинули, більше 279 – отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

“Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Зокрема у місті Маріуполі, на окремих територіях Київської, Чернігівської та Луганської областей”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждалих – у Київській – 78, Донецькій – 81, Харківській – 64, Чернігівській – 49, Миколаївській – 39, Луганській – 31, Запорізькій – 22, Херсонській – 29, столиці – 16, Сумській – 16, Житомирській – 15 областях.

25 березня в Харківській області внаслідок обстрілів житлових будинків в селах Мала Рогань та Вільхівка військовими РФ загинула 13-річна дівчинка.

4 квітня внаслідок обстрілів збройними силами РФ Авдіївки Донецькій області поранено двох малолітніх дітей.

В Офісі Генпрокурора зазначили, що триває примусове вивезення дітей з України до Російської Федерації. Із лікувального закладу КНП “Обласний дитячий кістково-туберкульозний ценр м. Маріуполь” військовослужбовцями РФ примусово вивезли 12 дітей, які перебували там на лікуванні. Матір-виховательку Дитячого будинку сімейного типу разом з її 8 дітьми-вихованцями, 3 власними дітьми та 3 прийомними примусово вивезено з м. Маріуполя Донецької області до міста Саранськ Російської Федерації.

Читайте також: З початку війни в Україні загинули майже 1,5 тис. мирних жителів, – ООН

Через бомбардування та обстріли пошкоджено 927 закладів освіти. 83 з них зруйновано повністю.

Система Orphus Поделиться на fb