Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З початку війни на Полтавщині роздали сотні тонн гуманітарної допомоги жителям фронтових областей, – Лунін

Практично з початку військових дій в Україні Полтавщина стала прихистком для жителів сусідніх областей, які евакуювались із зон бойових дій. Переважно, це Харківщина та Сумщина. 

Також у Полтавській області займаються наданням гуманітарної допомоги як переселенцям на місцях, так і жителям цих регіонів. Тому при обласній військовій адміністрації у режимі 24/7 працює Гуманітарний штаб. 

“На Полтавщині за майже 2 місяці війни Гуманітарний штаб ОВА відвантажив і роздав сотні тонн гуманітарної допомоги для жителів фронтових областей та переселенців, які переїхали до нас. Кожен день ми продовжуємо нарощувати обсяги”, – повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Читайте також: Полтавщина приймає заклади вищої та передвищої освіти з фронтових областей, – Дмитро Лунін

У Полтаві за чотири дні роботи центрів видачі гуманітарної допомоги роздали 15 тисяч продуктових наборів для переселенців.

Для 37 громад і 32 закладів освіти Полтавщини, де проживають внутрішньо переміщені особи, видали 1 180 тонн “гуманітарки”. 

Для Харківської та Сумської областей направили 1 610 тонн допомоги. Окрім цього, на Сумщину відправили 53 тисячі продуктових наборів. 

Нагадаємо, отримати продуктовий набір можна в трьох центрах видачі в Полтаві.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Київської районної у м. Полтаві ради (вул. Ст. Халтуріна, 13), то вона отримує продуктовий набір за адресою: Київський район Полтави, Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, вул. Соборності, 67.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради (вул. Івана Мазепи, 30), то вона отримує продуктовий набір за адресою: Шевченківський район Полтави, Полтавський коледж нафти і газу, вул. Грушевського, 2а.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради (вул. Анатолія Кукоби, 39), то вона отримує продуктовий набір за адресою: Подільський район Полтави, Фаховий коледж транспортного будівництва, вул. Слави, 4/2.

Які документи необхідно мати переселенцю: із собою потрібно мати документ, що посвідчує особу, й довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Одна людина – батько, мати і так далі – можуть отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Система Orphus Поделиться на fb