Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Як зараховувати дітей до 1-го класу під час воєнного стану: рекомендації МОН

Команда Міністерства освіти і науки України оприлюднила рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу. 

Як здійснюється зарахування дітей до 1-го класу в умовах воєнного стану:

До заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:

копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу (під час подання копії перевіряється оригінал);

медична довідка за формою первинної облікової документації №086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (оригінал або копія). 

У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО. 

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа. 

Якщо кількість потенційних першокласників перевищує спроможність закладу, орган, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, має запропонувати перелік шкіл, доступних і наближених до місця проживання родини, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних закладів освіти. 

Система Orphus Поделиться на fb