Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Власник “Фельдман Екопарку” пообіцяв після війни реалізувати спільний туристичний проєкт для Полтави та Харкова

Власник харківського екопарку Олександр Фельдман подякував полтавцям за те, що до екопарку в Ковалівку, що під Полтавою, вдалось евакуювати з-під обстрілів деяких тварин

Відповідне відео з’явилось на фейсбук-сторінці Олександра Фельдмана. Він також заявив, що після війни реалізують спільний масштабний проєкт для Полтави та Харкова. 

“Я глибоко вдячний усім полтавцям та окремо меру Полтави Олександру Мамаю за те, як вони відгукнулися на наше лихо, прийшли на допомогу та прийняли тварин.  Я впевнений, що в майбутньому наше співробітництво тільки посилюватиметься, і те, що ми робитимемо разом, буде цікавим для всієї України! Полтава та Харків географічно знаходяться поруч, а після війни ми обов’язково реалізуємо спільний масштабний проект, який поєднає нас у єдиний туристичний простір. Тут, під Полтавою, найкрасивіші місця та об’єднавши зусилля, організувавши необхідні умови для тварин, ми зможемо створити українську Швейцарію, яка залучатиме туристів з усієї України і не тільки!”, – зазначив Олександр Фельдман. 

Міський голова Полтави Олександр Мамай повідомив, що з бюджету виділять певну суму коштів на розвиток екологічного парку під Полтавою. 

Система Orphus Поделиться на fb