Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні проти журналістів росія вже скоїла 74 злочини, – Мінкульт

росія скоїла в Україні 74 злочини відносно представників ЗМІ, серед яких 19 щодо громадян інших держав: Великої Британії, Чехії, США, Данії, ОАЕ, рф, Ірландії, Швейцарії, Франції, Литви.

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики

Серед журналістів загинули 18 осіб (з яких 15 чоловіків та 3 жінки), викрадено 8 осіб (4 чоловіка та 4 жінки), отримали поранення 13 осіб, безвісно зникли 3 особи, зазнали залякування 15 журналістів. Крім того зафіксовано щонайменше 7 фактів обстрілів, які призвели до пошкодження або  знищення телевеж, ТРК. Зафіксовано 22 блокування та кібератак на ЗМІ.  

У Київській області постраждав – 31 журналіст, в Запорізькій – 15, в м. Київ – 7, в Херсонській – 5, в Донецькій – 5, в АР Крим – 2, в Сумській – 2, в Одеській – 2, в Чернігівській – 1, в Миколаївській – 1, в Луганській  – 1, в Кіровоградській – 1, в Центральній Україні – 1.  

“Україна співпрацює з низкою міжнародних правозахисних організацій та щоденно інформує їх про злочини російських окупаційних військ щодо журналістів, які у надлюдських умовах висвітлюють події на передовій.   Сьогодні кожен журналіст є героєм. Вдячні кожному, хто висвітлює події в Україні. Кожна смерть та кожен злочин проти представників засобів масової інформації обов’язково буде розслідуваний, а винні – притягнуті до кримінальної відповідальності”, – зазначили у Мінкульті.

Система Orphus Поделиться на fb