Ви тут:
Суспільство Україна 

В Енергодарі окупанти примушують бізнес проходити нову реєстрацію, – омбудсмен

В Енергодарі Запорізької області російські окупанти та українські колаборанти примушують бізнес проходити нову реєстрацію.

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

На блокпостах, що на виїзді з Енергодара, окупанти роздають листівки із закликом коритися окупантам: “Возврата к прежнему неонацистскому режиму не будет. Россия пришла в ваш регион навсегда и никуда не уйдет”.

У листівці пишуть, що в Енергодарі “сформовано орган місцевого самоврядування” і тепер, щоб займатися торгівлею, потрібно сплачувати податки окупантам та домовлятися із самопроголошеним главою адміністрації міста шевчиком. Сьогодні підприємців “запросили” в міську раду на зустріч для обговорення нових правил реєстрації бізнесу та оподаткування.

“Такими діями окупанти рф порушують право власності, гарантоване статтею 33 Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни. Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень прав людини рф в Україні”, – зазначила Людмила Денісова.

Система Orphus Поделиться на fb