Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські журналісти отримали 30 бронежилетів та 60 турнікетів для роботи в умовах війни

У Києві передали 30 бронежилетів та 60 турнікетів для журналістів за запитом Національної спілки журналістів України. Їх виготовив благодійний фонд “Захисти життя” бізнесмена Євгена Черняка. 

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова НСЖУ Сергій Томіленко. 

“Ми виготовляємо бронежилети класу захисту 4+ та безкоштовно передаємо їх Збройним Силам України. Безумовно і журналісти для всіх нас дуже важливі, адже завдяки вам світ дізнався про Бучу, Маріуполь, інші події війни. Ви працюєте у небезпечних місцях і тому на звернення Національної спілки журналістів України ми передаємо сертифіковані бронежилети та турнікети”, – сказав директор БФ “Захисти життя” Денис Кульчицький.

Член правління НСЖУ, керівник КП “Київінформ” Євген Лопушинський подякував представникам благодійного фонду за убезпечення журналістів та за проведений інструктаж, а також передав отримані комплекти 14 журналістам за заявками їхніх ЗМІ, Незалежної медіа профспілки. Також бронежилети надсилаються за запитами журналістів у регіони.

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко відзначає, що завдяки громадянській позиції українського бізнесу, як і всього народу, Україна дає гідну відсіч окупантам. Важливою є і журналістська солідарність, адже про надання працівникам ЗМІ додаткових бронежилетів та турнікетів домовилася керівник видання “ГОРДОН” Алеся Бацман.

“Журналісти фіксують воєнні злочини загарбників, викривають брехню кремлівських пропагандистів, саме тому мішенями та жертвами атак росіян є працівники ЗМІ. Наш спільний обов’язок захистити і професію, і мужніх журналістів”, – наголосив Сергій Томіленко. 

Система Orphus Поделиться на fb