Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Україна готова до невідкладних переговорів для евакуації людей з Маріуполя і розраховує на підтримку ООН, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський і Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під час перемовин у Києві обговорили питання евакуації українських громадян з оточеного російськими військами міста Маріуполя на Донеччині, зокрема із заводу «Азовсталь».

Про це повідомляє Офіс Президента.

Глава Української держави зауважив, що Антоніу Гутерріш обговорював це питання під час нещодавнього візиту до Росії.

«Ми бачимо, що попри слова російського Президента про нібито припинення військових дій у Маріуполі територія заводу «Азовсталь» зазнає варварських бомбардувань від російської армії. І це тривало навіть під час переговорів пана Генерального секретаря у Москві», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами перемовин з Антоніу Гутеррішем.

Він наголосив, що Україна готова до невідкладних переговорів для евакуації людей з Маріуполя та розраховує, що участь Генерального секретаря ООН у цій місії буде результативною.

Глава держави також закликав Антоніу Гутерріша докласти зусиль для зупинення депортації громадян України на територію Росії, отримання доступу до примусово депортованих та якнайшвидшого повернення їх на батьківщину.

Відповідаючи на запитання журналістів, Президент висловив сподівання, що за участю Генерального секретаря ООН вдасться повернути з Маріуполя людей живими.

Система Orphus Поделиться на fb