Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проводять акцію для підтримки розвитку Школи естетичного виховання для дітей переселенців

В обласному центрі відбувається акція для підтримки Школи естетичного виховання, створеної для всебічного розвитку дітей, які переїхали із територій бойових дій.

Ініціювали такий проєкт громадська організація “Художників “Пектораль” разом із Арт-центром “Зело”, повідомляють у Полтавській обласній військовій адміністрації. 

“Вранці випадково побачив в одному з полтавських парків ось такі прекрасні картини. Це роботи місцевого художника Ярослава Терновського. Зараз на чотирьох локаціях у Полтаві – біля лялькового театру, в Сонячному, Петровському та Корпусному парках виставлено майже 200 живописних творів його авторства. І це не тільки своєрідна виставка, а й благодійність. Придбавши малюнок, можна підтримати розвиток Школи естетичного виховання, де вже навчаються 165 дітей переселенців“, – розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Щоб купити малюнок і зробити благодійний внесок, треба відсканувати QR-код безпосередньо на картині. Після цього буде можливість придбати її на доброчинній платформі “Спільнокошт”. Зробити благодійний внесок можна й за посиланням.

У Полтаві Школа естетичного виховання працює більше місяця. Нині заняття проводять двічі на тиждень для 165 дітей переселенців, 25 дітлахів долучаються онлайн. Учні займаються образотворчим, декоративно-прикладним, музичним, театральним мистецтвом, загальнорозвиваючими фізичними вправами з елементами хореографії у сучасній, цікавій формі. Кількадесят дітей – у списку очікування. Для того, щоб забезпечити сталий розвиток школи, її зростання, ініціативу можна підтримати на спільнокошті. Більше інформації – за посиланням

Система Orphus Поделиться на fb