Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві 165 дітей переселенців відвідують заняття у Школі естетичного виховання

Громадська організація “Художників “Пектораль” разом із Арт-центром “Зело” піклуються про всебічний розвиток дітей, для яких Полтавщина стала другим домом у зв’язку з бойовими діями. 

165 дітей з Охтирки, Сум, Харкова, Києва, Волновахи, Дергачів, Сєвєродонецька, Маріуполя та Краматорська відвідують у Полтаві заняття у Школі естетичного виховання, ініційованій цими організаціями. Ще 25 дітей долучаються онлайн, повідомили у Полтавській ОВА. 

Діти займаються образотворчим, декоративно-прикладним, музичним, театральним мистецтвом, загальнорозвиваючими фізичними вправами з елементами хореографії у сучасній, цікавій формі. Перебувають у колі однолітків, під опікою кваліфікованих викладачів-ентузіастів, а головне – у безпеці. Під арт-центром знаходиться повністю обладнане для занять укриття, у яке діти переходять у разі необхідності.

Заняття в школі безкоштовні для дітей внутрішньо переміщених осіб і здійснюються за рахунок фонду громадської організації “Художників “Пектораль”, який формується із благодійних внесків доброчинців. Нині у списку очікування до Школи естетичного виховання перебувають більше 80 дітей внутрішньо переміщених осіб, і для того, щоб забезпечити сталий розвиток школи, її зростання, ініціативу можна підтримати на “Спільнокошті”. 

Більше інформації – за посиланням

Реєстрація дітей на заняття за посиланням

Система Orphus Поделиться на fb