Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У “Полтаватеплоенерго” організували дитячий міні-садок для дітей працівників підприємства

Попри воєнні дії підприємства критичної інфраструктури повинні працювати безперебійно, забезпечуючи громадян своїми послугами. 

“Полтаватеплоенерго” продовжує працювати в штатному режимі, тому працівники підприємства мають забезпечувати виробничий процес в повному обсязі. 

Підприємство забезпечило багатьох тимчасово переміщених осіб робочими місцями. Зважаючи на ситуацію, і дію воєнного стану, дошкільні навчальні заклади в області нині не працюють за призначенням, адже стали тимчасовою домівкою для переселенців, повідомили у пресслужбі підприємства.

Тому аби діти працівників “Полтаватеплоенерго” були в безпеці і доглянуті, на підприємстві прийняли рішення облаштувати дитячий  міні-садок. 

Тут для малечі проводять заняття, забезпечують харчуванням і розважають іграми. А під час повітряної тривоги діти разом із батьками прямують в укриття. Організацію виховного процесу “Полтаватеплоенерго” забезпечує власними силами за співпраці з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка. Студенти, майбутні педагоги, долучились до доброї справи і працюють з дітками аніматорами, організовуючи їм змістовне і цікаве дозвілля.  

Дитячий міні-садок на “Полтаватеплоенерго” працюватиме до припинення воєнного стану, та відновлення роботи дошкільних закладів Полтави. Підприємство ж і надалі забезпечуватиме жителів обласного центру якісними і безперебійними послугами.

Система Orphus Поделиться на fb