Ви тут:
Суспільство Україна 

У Маріуполі посилено працюють мобільні крематорії, – омбудсмен

У Маріуполі посилено працюють мобільні крематорії. Окупанти продовжують зачищати вулиці від тіл загиблих. Уже майже проведено зачистку в Лівобережному районі, районах приватної забудови “Парковий” та “Новоселівка”, центральних вулиць.

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

“Геноцид українського народу РФ щодня отримує нові свідчення. Крематорій рашисти розмістили у промисловій зоні складів по Володарському шосе у районі торгівельного центру “Метро”. Великі холодильники промислових складів окупанти використовують для зберігання тіл”, – зазначила омбудсмен.

У звільненому від окупантів селищі Макарові Київської області виявили 132 розстріляні особи – є як масові поховання, так і поодинокі тіла загиблих.

У Бучі на вулиці Яблунська, 144 рашистами була облаштована справжня катівня. За словами тих, хто вижив, тут був штаб кадирівців. Вони розстрілювали людей впритул, випалювали очі, відрізали частини тіла, мучили до смерті не лише дорослих, а й дітей. За інформацією міської влади всього в Бучі на цю хвилину 360 вбитих мирних мешканців, серед яких мінімум 10 дітей.

У лісі на виїзді з Гостомеля у бік Ірпеня місцеві мешканці знайшли розстріляний автомобіль із сім’єю.

“Такі дії армії терористів РФ підпадають під визначення злочину “геноцид” відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти воєнних злочинів та злочинів проти людяності РФ в Україні”, – наголосила Людмила Денісова.

Система Orphus Поделиться на fb