Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці містян прохають утриматись від відвідин кладовищ у поминальні дні

За словами міського голови Кременчуці Віталія Малецького, масове відвідування кладовищ у поминальні дні є небезпечним. Адже місто вже неодноразово опинялось під ракетними ударами окупантів. 

Якщо ж відвідування кладовищ є принциповим, то варто розподілити поїздки на кілька днів, радить міський голова. 

“У час війни масовість – це дуже поганий союзник. Ми перебуваємо під постійною загрозою ракетних ударів з боку рашистів, а тому великі скупчення людей є дуже небезпечними. Тому я звертаюся до кременчужан з проханням: по можливості утримайтеся у ці дні від відвідин кладовищ. Якщо це для вас є принциповим питанням, намагайтеся проводити якомога менше часу на цвинтарі. Бажано розподілити дні поїздок на суботу, неділю, понеділок та вівторок. Домовтеся про це зі знайомими, рідними, сусідами”, – написав Віталій Малецький. 

Упродовж усіх поминальних днів (субота, неділя, понеділок, вівторок) працюватиме громадський транспорт до кладовищ міста Кременчука. Зокрема, по Свіштовському кладовищу навіть підвозитимуть громадян до віддалених секторів.

Читайте також: У Полтаві на поминальні дні продовжать рух транспорту до Затуринського переїзду та Розсошенського кладовища

Жителів міста прохають дотримуватися громадського порядку, неухильно виконувати розпорядження правоохоронців та військових і брати із собою паспорти. 

 

 

ФОТО: ілюстративне 

Система Orphus Поделиться на fb