Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках ситуація стабільна та контрольована, – міськрада

Станом на 25 квітня 2022 року ситуація на території Кобеляцької міської територіальної громади залишається стабільною і контрольованою, хоча ворог на Великодні свята атакував Полтавську область ракетним обстрілом.

Про це повідомляє Кобеляцька громада.

«На території громади здійснюється цілодобове патрулювання населених пунктів та охорона громадського порядку й об’єктів критичної інфраструктури. Підприємства та організації Кобеляцької громади працюють за визначеним графіком.
Продовжується розселення внутрішньо переміщених осіб. Станом на 25 квітня 2022 року на території громади офіційно зареєстровано – 3512 осіб, з них 697 дітей.
Міська рада розпочала видачу продуктових наборів (крупи, борошно, цукор, олія) зареєстрованим внутрішньо переміщеним особам.
Нагадую, що з 21 квітня 2022 року на території Полтавської обласні комендантська година триває з 22.00 год до 05.00 год наступного дня. У цей час діє заборона пересування населеними пунктами без спеціальної перепустки та документів, що посвідчують особу», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb