Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Такого не очікував”: головний тренер збірної України з футболу вперше прокоментував скандал з гравцями “Динамо”

Скандал з відмовою керівництва київського «Динамо» відпускати своїх гравців до національної збірної набирає обертів.

Про це повідомляє УАФ.

«Скажу відверто, я шокований. Такої відповіді я не очікував. Перш за все хочу нагадати, якщо, можливо, хтось забув: у нинішній воєнний час українські клуби, на жаль, позбавлені можливості брати участь в офіційних іграх, і лише збірна України готується до надважливих міжнародних матчів. До яких офіційних поєдинків готується «Динамо» і яким регламентом ФІФА аргументує свою відмову надати гравців у зазначені у виклику дати? У країні йде війна, усі внутрішні змагання призупинено: регламент ФІФА застосовується до офіційних матчів, яких зараз у наших клубів немає через війну. Які інтереси обстоює київський клуб зараз?

Перш за все, хочу наголосити, що ця позиція клубу – це не ідея футболістів: я постійно на зв’язку з хлопцями і знаю, що вони готові приїхати до збірної й захищати кольори України. Мій меседж один: є виклик до національної команди — 2 травня треба бути у Словенії.

А керівництву клубу хочу нагадати, що дозволи на тимчасовий виїзд за кордон футбольним клубам були надані Міністерством молоді та спорту України саме з причини підготовки національної команди до офіційних ігор», – зазначив головний тренер збірної України Олександр Петраков.

Система Orphus Поделиться на fb