Ви тут:
Суспільство Україна 

Святкові і вихідні на Великдень: цьогоріч 25 квітня є робочим днем

Якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Так припадає на Великдень, коли свято традиційно відзначається у неділю.

Але Закон України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 15 березня 2022 встановив додаткові правила на час війни, повідомляє Служба охорони праці. 

“У період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої — п’ятої статті 67 та статей 71–73 (святкові і неробочі дні) КЗпП України (частина шоста статті 6 Закону № 2136). Це означає, що у період дії воєнного стану немає офіційних святкових і неробочих днів”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Крашанки на Великдень: прості й оригінальні способи фарбування яєць

Одним зі святкових днів у році є Великдень, який припадає на неділю. За загальними правилами, встановленими Законом, під час війни працівники мають працювати в понеділок, 25 квітня 2022 р., з оплатою праці як у звичайний (не святковий) робочий день.

Нагадаємо, на Лубенщині запровадили обмежувальні заходи на Великодні свята. 

 

 

 

ФОТО: ілюстративне 

Система Orphus Поделиться на fb