Ви тут:
PROвсе Суспільство 

SpaceX відправила на МКС космічний корабель Crew Dragon-4 із чотирма астронавтами

Зранку 27 квітня SpaceX запустила до Міжнародної космічної станції (МКС) корабель Crew Dragon-4 із чотирма астронавтами на борту. Як завжди, спостерігати за запуском від початкового підготовчого етапу можна було у прямій трансляції SpaceX та на сайті NASA.

Про це повідомляє ain.ua.

SpaceX Crew-4 — сьомий пілотований політ Crew Dragon 2 і четверта штатна місія SpaceX щодо зміни екіпажу МКС у рамках чинного контакту з NASA та її програми Commercial Crew Program, спрямованої на підтримку приватних компаній, що займається розробкою космічного транспорту. Для місії Crew-4 компанія SpaceX використала відновлений перший ступінь ракети Falcon 9 з інвентарним номером B1067 (цей запуск став для нього четвертим і це вперше для Commercial Crew використовується ступінь, який раніше вже тричі літав у космос) та повністю нову капсулу Crew Dragon C212.1 Freedom.

Запуск розпочався о 07:52 за часом Східного узбережжя США (10:54 за Києвом) з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида. За вже відпрацьованою схемою, через дві з половиною хвилини перший ступень відокремився, а на дев’ятій хвилині після запуску здійснив посадку на новітню плавучу платформу A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.

Система Orphus Поделиться на fb