Ви тут:
Суспільство 

Сейм Латвії заборонив використання символів “Z” та “V” російських окупантів

Сейм Латвії ухвалив у другому та остаточному читанні термінові поправки до Закону про безпеку масових видовищних та святкових заходів.

Про це повідомляється на сайті латвійського парламенту.

Поправки забороняють символи, що використовуються для позначення військової агресії та військових злочинів, за винятком випадків, коли метою не є виправдання або прославлення таких злочинів.

“Засуджуючи війну Росії в Україні, ми повинні надіслати сильний сигнал про те, що символи, які прославляють російську військову агресію, такі як літери “Z” або “V”, або інші символи, що використовуються для цієї мети, є недоречними в публічних заходах”, – сказав Артус Кайміньш, голова комісії з прав людини та зв’язків з громадськістю, яка відповідає за просування законопроєкту в Сеймі.

Закон також передбачає, що під час публічних заходів забороняється уславлення нацистського та комуністичного режимів; це включає святкування днів народження представників цих ідеологій, днів пам’яті битв і перемог, окупації вільних і незалежних державних територій або частин таких держав.

Система Orphus Поделиться на fb